The Deep Tone | Frambuazlı Hayat
The Deep Tone kitap yazari ve blogger yazari
the deep tone, deeptone, deeptone blog, blog, kitap, the deep tone kitaplar, sade ve derin, derin mavi, the deep, deep
507
page-template-default,page,page-id-507,page-child,parent-pageid-281,ajax_updown,page_not_loaded,
 

frambuaz

FRAMBUAZLI HAYAT HAKKINDA

Frambuazlı kitabımın çıktığını ilk İrem gördü nette, hem de benden önce gördü ve sonra da ısmarlayıp eline alan ilk o oldu. İlk fotolar da ondan geldi.

İREM YAĞIZEL
İrem’den dakikalar sonra da Dilek Eren ve Eren O. kitabı aldılar. Ve hatta Dilek okumaya başlayıp yazdı bile. Sevmiş kitabı. Bu güzel haber. Olumlu düşünce gelinceye dek heyecan çok fazla oluyor.

http://iremvekitaplar.blogspot.com.tr/2015/08/deep-tone-kitaplar.html

DİLEK EREN

http://dilekerenn.blogspot.com.tr/2015/08/frambuazl-hayat.html

EREN O.
Sevgili Eren, “Frambuazlı Hayat”ı çok tatlı anlatmış.

http://okumagunlugum.blogspot.com.tr/2015/09/frambuazl-hayat-deep-tone.html

DR. COFFEE
Sevgili kafi de Frambuazlı Hayat’ı okuyup çok şeker yorumlamış. Bir diğer yazısında bu kitaptan alıntı yapmış ve başka bir yazıda da aldığı kitaplarla birlikte bu kitapların fotosunu çekmiş. Son günlerdeki üç yazısı bu yazılar. Kitabıma uygun şarkı seçmiş ki bu da çok uygun düşmüş yaa.

http://dostlarkutuphanesi.blogspot.com.tr/2015/12/frambuazl-hayat-deep-tone.html

http://dostlarkutuphanesi.blogspot.com.tr/2015/12/alntframbuazl-hayat-deep-tone.html

Ve hoş bir süpliz de Maviye İz Süren’den geldi. Alaçatı’ya tatile gitmiş ve Frambuazlı Hayat kitap fotomu çektiğim yeri bulmuş tesadüfen. Kapının önünde motor yok alışveriş standı var, saksı süslerinin yerini değiştirmişler, bir de kapıdaki 41 no’yu çıkarmışlar, belki kapı önü bakımda ya da boyanacak olsa gerek.

Bu 41 de hoş bir tesadüf oldu. Derin Mavi için yazdığım yeni şiirler ve bazı eski şiirlerimin sayısı tam 41 olmuştu. O zaman öyküler de 41 adet olsun demiştim. 41 kere maşallah olsun madem.

Sonra da Frambuazlı Hayat için kapak düşünürken en çok bu Alaçatı fotosunu sevdiğimi ve kitabı ve Deep yazılarını yansıttığını düşündüm. Fotodaki kapı no’su da 41 idi. Ne hoş oldu de mi. Bunu Alaçatı’ya giden herkes görebilir. Çarşı caddesi işte.

MAVİYE İZ SÜREN